Hovedside   |   Kontaktinfo   |   Vår filosofi   |   OM OSS - 2016   |   Beliggenhet

Trond Esten Østby
hovedansvarlig for frukt/grønt fra Holland.
20 års bransjeerfaring.
Tlf: +47 32 24 44 73
Tlf: +47 93 09 61 73
e-mail: trond@intertermo.no

Espen Risø
hovedansvarlig for blomster fra Holland.
30 års bransjeerfaring.
Tlf: +47 32 24 44 78
Tlf: +47 91 74 73 30
e-mail: espen@intertermo.no

Helge Risø
hovedansvarlig for frukt/grønt fra Italia og Spania.
10 års bransjeerfaring. Har også det tekniske bilansvaret.
Tlf: +47 32 24 44 71
Tlf: +47 48 95 39 90
e-mail: helge@intertermo.no

Fredrik Haslestad Hansen
Eksportansvarlig siden 2013.
Tlf: +47 32 24 44 76
Tlf: +47 45 29 61 61
e-mail: fredrik@intertermo.no

Gry Beate Krøs
Regnskapsansvarlig siden 2008.
Tlf: +47 32 24 44 75
Tlf: +47 92 45 31 30
e-mail: gry@intertermo.no

Jan Müller-Nilssen
Daglig leder og hovedeier.
46 års erfaring hvorav 30 i termobransjen.
Tlf: +47 32 24 44 72
Tlf: +47 93 09 61 71
e-mail: jan@intertermo.no


Intertermo AS, Gjellebekkstubben 9, N-3420 Lierskogen, Norge /Norway Tlf: + 47 32 24 44 70